HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Yankı Gayrimenkul yeni nesil emlak hizmetlerini siz değerli müşterilerine sunmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz tüm ilanlara en hızlı şekilde ulaşmanıza imkân sağlayan firmamız, bütçeniz dahilinde çeşitli seçenekleri bir arada bulundurmaktadır.

Sayısız seçeneğin bir arada sunulduğu hizmetlerimiz arasında bireysel ve ticari ayrıcalıklar sizler için bulunmaktadır.

Satılık konut ve kiralık konut ayrıcalıklarının her birini çok fazla aramadan elinizle koymuş gibi bulmanız için hizmet veriyoruz.

Süleymanpaşa ’da Lüks konut satışı ve pazarlamasının en bilindik adresini oluşturan firmamız, 15 yıldır sektörün en çok tercih edilen firması olmaya devam ediyor.

 Her gün güncellenen gayrimenkuller ve lüks konutlar kaçırılmayacak fırsatlar ile Yankı Gayrimenkul ile ilan edilmektedir.

En güvenilir biçimde ve sizlerin adına gerekli işlemleri birinci elden yürüterek güvenilir alım &satım işlemlerini yürütüyoruz.

Baştan sona profesyonellik çerçevesinde gerekli yasal prosedürleri tamamlıyor tüm tapu işlemlerini yerine getirerek sizlere alım satım sonrası tamamlandı raporu sunuyoruz.

Satılık tüm gayri mülklerinizin de gerekli satış reklamlarını büyük bir ustalık içerisinde tamamlarken en hızlı şekilde müşteri çıkmasını sağlamaktayız. Güvenilir emlak işlemleri için sizlerde firmamızdan destek alabilirsiniz.

Lüks konut satışı, kiralaması ve size özel konut hizmeti işlemlerinin her biri büyük bir özveri çerçevesinde yürütülmektedir.

Emlak danışmanlığı ve gayrimenkul danışmanlığı alanında sizlere en doğru yolu gösterecek olan köklü firmamızdan destek alabilirsiniz.

Telefon ya da online olarak yankigayrimenkul.com.tr bağlantı adresimiz üzerinden taleplerinizi bırakabilir, bütçenize özel ihtiyaçlarınız için ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

 


Portföylerimiz