G-KPKD81MS6D

Hakkında

Bir gayrimenkulü satmak veya almak istediğiniz zaman, kendi yoğun iş koşturmacası içinde alış satış işi ile ilgilenmek gerçekten zordur. Mülk almak istiyorsanız sürekli olarak acaba aldatılacam mı duygusu içinizden çıkmaz. Satmak istiyorsanız mülkünüzle ilgili fiyat öğrenmek isteyen meraklı kişilerden, hatta daha da fazla emlakçılardan günün muhtelif saatlerinde zamanlı, zamansız telefonlar alır ve zamanınızın bir çoğunu kaybeder, mutsuz olursunuz. 

Biz GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI tam olarak burada devreye giriyoruz (alış&satış) herşeyi sizin adınıza takip ediyor ve NETİCELENDİRİYORUZ. Siz kendi işlerinizle meşgul olurken profesyonel bir gayrimenkul firması olan YANKI GAYRİMENKUL her türlü REKLAM ve tanıtım ağlarını kullanarak gayrimenkul danışmanınız olmaya taliptir.

Tekirdağ Merkez ( Süleymanpaşa ) ilçesinde her türlü kiralık daire, satılık villa, satılık daire, satılık müstakil ev, satılık yazlık, satılık dükkan, satılık ofis, kiralık dükkan, kiralık ofis, işyeri, satılık arsa,satılık tarla ve PROJE SATIŞLARI'nın pazarlanması işlemleriniz için

 444 9 503 numaralı Yankı Gayrimenkul müşteri hizmetleri hattımızı arayarak bilgi almayı unutmayın.

Rasim Namuk